O firmie

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją mebli tapicerowanych.
Nasze produkty charakteryzują się funkcjonalnością oraz nowoczesnym wzornictwem. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra oraz wysoka jakość produkowanych mebli zaowocowały zdobyciem uznania Klientów na całym świecie.
Mamy nadzieję, iż nasza oferta zainteresuje Państwa. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania. Zachęcamy do kontaktu
z naszym Działem Handlowym.

Z poważaniem,
zespół Meblex

Produkty
Kontakt
MEBLEX Sp. z o. o.
ul. Zachodnia 6-10
62-800 Kalisz
tel.: +48 62 768 31 20
fax: +48 62 768 31 21
e-mail: meblex@meblex.com.pl
NIP 947–11–32–214
KRS 0000144964

DZIAŁ HANDLOWY
Mariusz Pacyna
tel.: +48 663 160 013

e-mail: m.pacyna@meblex.com.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA
Witold Naklicki
tel.: +48 601 334 953
e-mail: w.naklicki@meblex.com.pl

DZIAŁ LOGISTYKI
Marta Pryczek
tel.: +48 62 768 72 33
tel.: +48 607 600 497
e-mail: m.pryczek@meblex.com.pl

DZIAŁ ZAPEWNIENIA JAKOŚCI
I REKLAMACJI
Karolina Kaźmierczak
tel.: +48 605 672 357
e-mail: k.kazmierczak@meblex.com.pl

DZIAŁ KADR
Ewa Witczak
tel.: +48 62 597 74 04
e-mail: e.witczak@meblex.com.pl

SPRZEDAŻ DETALICZNA
Sebastian Matczak
tel.: +48 693 167 222
e-mail: s.matczak@meblex.com.pl

KSIĘGOWOŚĆ
Anna Wierny
tel.: +48 667 929 901
e-mail: a.wierny@meblex.com.pl

EngFr
Rzetelna Firma
Samia
Maya
Sines
Libao
Ethan
Tango
Ibbie
Secret New
Sines
Harriet
Florida
Perou
Clovis
Libao
Nippon
Nippon
Bari
Arvika
Samia
Maya
Sines
Libao
Ethan
Tango
Ibbie
Secret New
Sines
Harriet
Florida
Perou
Clovis
Libao
Nippon
Nippon
Bari
Arvika